מי שרוצה בית זכוכית, שלא יזרוק אבנים.

מי שמחפש עסקה בשקיפות מלאה, שיפנה למקצוענים.

 

טאבו-לה-ראסה, הינה סוכנות לנכסים בנס-ציונה. החברה בבעלותה של רחלי משיח , פועלת מעט שונה ממשרדי תיווך אחרים.

בטאבו-לה-ראסה מאמינים שעסקאות נדל''ן צריכות להיות נקיות, ברורות ושקופות מהמסד ועד הטפחות. לכן, אנו מעדכנים את לקוחותינו בפרטים המלאים, מהפגישה הראשונה ועד לחנוכת הבית.

7 נקודות מפתח-לעסקת מקרקעין מוצלחת:

 

1) על כל הצדדים בעסקה לבוא בידיים נקיות ובראש פתוח. בלי דעות קדומות, בלי שמועות מהתקשורת ובלי עצות מיותרות ששמעו פה ושם.

2) סוכן הנדל''ן משול לרופא מומחה. על הלקוח לתאר ולפרט בפניו את מכלול הרצונות, היכולות והמאוויים. כך גדל הסיכוי למצוא נכס מושלם לקניה או להשכרה.

3) מוטב שהמתווך יכיר את הסביבה כמו את כף ידו, יחד עם נסיון ורישיון לפעול בתחום המקרקעין.

4) חשוב מאוד שהלקוח יבין מראש, את כל המשמעויות של העסקה ואת כל הפרטים הרלוונטיים  אודות הנכס.

כולל מצב הבניין, הרישום בטאבו, העמלות והמיסים הצפויים. מי משלם מה, למי ומתי. זאת כדי להמנע מהפתעות ואי-נעימויות במהלך הדרך.

5) מומלץ להעניק למתווך אחד בלעדיות. כדי שישקיע את המירב בשיווק ופרסום הנכס וכדי להמנע מניגודי אינטרסים בין מספר גורמים הפוגע בסופו של דבר בלקוח. רק כך ניתן למצוא את השידוך המדויק וכולם יוצאים נשכרים.

6) רצוי לקבל המלצות מלקוחות אשר ביצעו עסקאות עם סוכנות הנדל''ן. כך מבינים עם מי הולכים לשתף פעולה וכל התהליך הולך חלק, נעים ומוצלח יותר.

7) בבית או בדירה, בהשכרה או במכירה, בבניה או בשיפוץ מתוכנן- רצוי לקבל המלצה של סוכנות הנדל''ן על מומחים אמינים. (יועץ-פיננסי ועו''ד, אדריכל ומעצב-פנים, בעלי מקצוע לתשתית ולבניה). תמיד ניתן לבדוק ולהשוות אותה להצעות נוספות.